Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne Eltechma Sp. z o.o.
w Rzeszowie to firma w branży instalacji sanitarnych działająca na Podkarpaciu od 1989 roku. W okresie 30 lat swej działalności braliśmy udział w realizacji wielu prestiżowych obiektów na terenie całego kraju, a także zagranicą.

Lata doświadczeń oraz stały rozwój firmy powodują, że możemy poszczycić się bogatą listą referencyjną. Szczególnie jesteśmy dumni z naszego udziału w realizacji Polskiego Pawilonu na wystawie EXPO 2000 w Hannoverze, kilku hipermarketów Tesco w Łodzi, Krakowie i Rzeszowie, a w ostatnim czasie Centrum Kultury Studenckiej w Rzeszowie, wielosalowych, największych sieci kin w Polsce Helios S.A., a także budowy zespołów budynków mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Rzeszowa.

Posiadamy stabilną, fachową załogę pod kierownictwem wyspecjalizowanej kadry technicznej, która pozwala nam podjąć się realizacji wszelkich zadań związanych z branżą instalacyjną zarówno w obrębie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, jak i budownictwa przemysłowego.

Kontrahenci, którzy zwracają się do naszej firmy mogą liczyć na bezpłatną konsultację, pełną informację techniczną oraz wykonanie inwestycji pod klucz.

Firma ELTechma jest jednym z głównych sponsorów klubu siatkówki K.S. Developres Rzeszów walczący w Orlen Lidze.

ELTechma – video

video
play-sharp-fill

Geneza

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne „ELTECHMA” Sp. z o.o. powstało w maju 1989 roku w Rzeszowie jako partnerska firma Eltermy Świebodzin oraz Techmy
Rzeszów. Przedmiotem działalności spółki był przede wszystkim montaż i rozruch linii technologicznych obróbki cieplnej w zakładach przemysłowych na terenie całej Polski.

Spośród najważniejszych klientów należy wymienić: Dolmel Wrocław, WSK Mielec, Huta Stalowa Wola, Ursus Warszawa, WSK PZL Świdnik, Petrochemia Płock, Łucznik Radom, WSK Rzeszów (obecnie Fenice oraz Pratt &Whitney Rzeszów S.A.), Helios S.A., Developres Rzeszów oraz RYWAL Rzeszów.

Recesja w przemyśle sektora państwowego i ograniczający się rynek zamówień spowodował zmianę w kierunku rozwoju naszej firmy. W okresie przejściowym (1993-1997)
wykonywaliśmy gazyfikację wiosek Łętownia, Lisie Jamy w powiecie Lubaczowskim oraz roboty z zakresu wod-kan, c.o., a także sieci kanalizacji sanitarnej wsi Sonina i Wysoka w gminie Łańcut współfinansowane z programu Phare.

Obecnie wykonujemy pełny zakres instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych.

Stały, dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala nam na realizację coraz bardziej odpowiedzialnych zadań a ciągły wzrost kwalifikacji 50 osobowej załogi pozwala nam spełniać coraz większe wymagania naszych Klientów.

Wspieramy

Zapraszamy do współpracy!