ELTechma

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne Eltechma Sp. z o.o.
w Rzeszowie to firma w branży instalacji sanitarnych działająca na Podkarpaciu od 1989 roku. W okresie 28 lat swej działalności braliśmy udział w realizacji wielu prestiżowych obiektów na terenie całego kraju, a także zagranicą.

Lata doświadczeń oraz stały rozwój firmy powodują, że możemy poszczycić się bogatą listą referencyjną. Szczególnie jesteśmy dumni z naszego udziału w realizacji Polskiego Pawilonu na wystawie EXPO 2000 w Hannoverze, kilku hipermarketów Tesco w Łodzi, Krakowie i Rzeszowie, a w ostatnim czasie Centrum Kultury Studenckiej w Rzeszowie, wielosalowych, największych sieci kin w Polsce Helios S.A., a także budowy zespołów budynków mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Rzeszowa.

Posiadamy stabilną, fachową załogę pod kierownictwem wyspecjalizowanej kadry technicznej, która pozwala nam podjąć się realizacji wszelkich zadań związanych z branżą instalacyjną zarówno w obrębie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, jak i budownictwa przemysłowego.
W roku 2001 powołaliśmy do życia Biuro Handlowe we Wrocławiu, które z powodzeniem oferuje nasze usługi na rynku dolnośląskim (obecnie niezależna firma).

Kontrahenci, którzy zwracają się do naszej firmy mogą liczyć na bezpłatną konsultację, pełną informację techniczną oraz wykonanie inwestycji pod klucz.

Firma ELTechma jest jednym z głównych sponsorów klubu siatkówki K.S. Developres Rzeszów walczący w Orlen Lidze.

Geneza

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne „ELTECHMA” Sp. z o.o. powstało w maju 1989 roku w Rzeszowie jako partnerska firma Eltermy Świebodzin oraz Techmy
Rzeszów. Przedmiotem działalności spółki był przede wszystkim montaż i rozruch linii technologicznych obróbki cieplnej w zakładach przemysłowych na terenie całej Polski.

Spośród najważniejszych klientów należy wymienić: Dolmel Wrocław, WSK Mielec, Huta Stalowa Wola, Ursus Warszawa, WSK PZL Świdnik, Petrochemia Płock, Łucznik Radom, WSK Rzeszów (obecnie Fenice oraz Pratt &Whitney Rzeszów S.A.), Helios S.A., Developres Rzeszów oraz RYWAL Rzeszów.

Recesja w przemyśle sektora państwowego i ograniczający się rynek zamówień spowodował zmianę w kierunku rozwoju naszej firmy. W okresie przejściowym (1993-1997)
wykonywaliśmy gazyfikację wiosek Łętownia, Lisie Jamy w powiecie Lubaczowskim oraz roboty z zakresu wod-kan, c.o., a także sieci kanalizacji sanitarnej wsi Sonina i Wysoka w gminie Łańcut współfinansowane z programu Phare.

Obecnie wykonujemy pełny zakres instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych.

Stały, dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala nam na realizację coraz bardziej odpowiedzialnych zadań a ciągły wzrost kwalifikacji 50 osobowej załogi pozwala nam spełniać coraz większe wymagania naszych Klientów.

 

Wspieramy

Zapraszamy do współpracy!